Υποστήριξη Χρηστών (Helpdesk)

Η υπηρεσία υποστήριξης και αρωγής χρηστών (Helpdesk) είναι αρμόδια να παρέχει στο ακαδημαϊκό, ερευνητικό και διοικητικό προσωπικό της Πανεπιστημιακής κοινότητας τεχνική υποστήριξη, καθώς και ηλεκτρονική πληροφόρηση μέσω ειδικών δικτυακών υπηρεσιών (www, voice mail, κ.α.).

Το ωράριο λειτουργίας του Helpdesk είναι απο Δευτέρα εως Παρασκευή και ώρες 8π.μ - 3.30μ.μ
Τις υπόλοπες ημέρες και ώρες όλες οι τηλεφωνικές κλήσεις προωθούνται στο Voice mail όπου καταγράφονται τα μηνύματα των χρηστών.
Η δρομολόγησή των αιτημάτων προς την ομάδα των τεχνικών που θα αναλάβει την επίλυση τους πραγματοποιείται την επόμενη εργάσιμη μέρα και μετά τις 8:00.

Επικοινωνήστε μαζί μας στα τοπικά τμήματα Helpdesk

ΑΘΗΝΑ

Κτίριο Βουλγαροκτόνου 30
        Τηλέφωνο επικοινωνίας: 21064 92166
        e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Ισόγειο κτιρίου Διοίκησης, Λόφος Πανεπιστημίου
        Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 22510 36166

ΣΑΜΟΣ